DETAIL spoje: 501250 / 29

Základní informace:

Linka: 501250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá pod Bezdězem
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 7 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001 22:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 8 1 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 22:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 9 2 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 22:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 11 3 km Česká Lípa,,Dubická (stanoviště ) CL 2001 22:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 12 4 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 22:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 14 5 km Sosnová,,hl.sil. CL 2001 22:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 15 6 km Sosnová,Ramš, CL 2014 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32647 18 11 km Provodín,Srní u Č.Lípy, CL 2022 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28444 19 12 km Provodín,,statek CL 2208 22:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28443 20 14 km Provodín,,prodejna CL 2208 22:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28445 21 14 km Provodín,,škola CL 2208 22:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13113 22 15 km Jestřebí,,škola CL 2213 22:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 23 15 km Jestřebí,,křiž. CL 2213 22:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 24 19 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 26 21 km Doksy,,žel.st. CL 2201 22:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 27 22 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201 22:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 28 23 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 22:49 22:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 29 26 km Doksy,Obora, CL 2201 22:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24562 30 28 km Okna,, CL 2210 22:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 31 34 km Bezděz,,rozc.1.5 CL 2220 23:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1148 32 36 km Bezděz,,obec CL 2220 23:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 33 38 km Bezděz,,rozc.1.5 CL 2220 23:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1149 34 39 km Bezděz,,dvůr CL 2220 23:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 763 35 40 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,zadní MB 3110 23:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 762 36 41 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,přední MB 3110 23:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 753 37 42 km Bělá p.Bezd.,,Vazačka MB 3110 23:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 744 38 43 km Bělá p.Bezd.,,Atmos MB 3110 23:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 750 39 44 km Bělá p.Bezd.,,u kapličky MB 3110 23:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 740 40 45 km Bělá p.Bezd.,,nám. (stanoviště 3) MB 3110 23:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,