DETAIL spoje: 501250 / 6

Základní informace:

Linka: 501250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá pod Bezdězem
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 742 46 0 km Bělá p.Bezd.,,papírny MB 3109  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 748 45 1 km Bělá p.Bezd.,,Šubrtov MB 3109  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 749 44 3 km Bělá p.Bezd.,,u Červené vily MB 3110  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 739 43 4 km Bělá p.Bezd.,,Na výsluní MB 3110  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 752 42 5 km Bělá p.Bezd.,,u továrny MB 3110  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 751 41 6 km Bělá p.Bezd.,,U koníčka MB 3110  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 740 40 6 km Bělá p.Bezd.,,nám. (stanoviště 3) MB 3110  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 750 39 7 km Bělá p.Bezd.,,u kapličky MB 3110  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 744 38 8 km Bělá p.Bezd.,,Atmos MB 3110 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 753 37 9 km Bělá p.Bezd.,,Vazačka MB 3110  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 762 36 10 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,přední MB 3110  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 763 35 11 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,zadní MB 3110  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1149 34 12 km Bezděz,,dvůr CL 2220  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 33 13 km Bezděz,,rozc.1.5 CL 2220  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1148 32 15 km Bezděz,,obec CL 2220  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 31 17 km Bezděz,,rozc.1.5 CL 2220  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 29 22 km Doksy,Obora, CL 2201  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 28 25 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201  6:50  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 27 25 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 26 26 km Doksy,,žel.st. CL 2201  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 24 29 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13113 22 33 km Jestřebí,,škola CL 2213  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28445 21 34 km Provodín,,škola CL 2208  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28443 20 34 km Provodín,,prodejna CL 2208  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28444 19 36 km Provodín,,statek CL 2208  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32647 18 37 km Provodín,Srní u Č.Lípy, CL 2022  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 15 42 km Sosnová,Ramš, CL 2014  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 14 43 km Sosnová,,hl.sil. CL 2001  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52212 13 45 km Česká Lípa,,Karla Poláčka CL 2001  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 7 46 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 5 47 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 4 50 km Česká Lípa,,Soud CL 2001  7:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,