DETAIL spoje: 501250 / 9

Základní informace:

Linka: 501250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá pod Bezdězem
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 7 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 14 3 km Sosnová,,hl.sil. CL 2001  8:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 15 4 km Sosnová,Ramš, CL 2014  8:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 16 6 km Zahrádky,,křiž. CL 2014  8:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2056 17 7 km Zahrádky,Borek,rozc. CL 2014  8:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 23 10 km Jestřebí,,křiž. CL 2213  8:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 24 14 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207  8:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 26 16 km Doksy,,žel.st. CL 2201  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 27 17 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201  8:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 28 18 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201  8:39  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 29 21 km Doksy,Obora, CL 2201  8:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 31 26 km Bezděz,,rozc.1.5 CL 2220  8:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1148 32 28 km Bezděz,,obec CL 2220  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 33 30 km Bezděz,,rozc.1.5 CL 2220  8:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1149 34 31 km Bezděz,,dvůr CL 2220  8:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 763 35 32 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,zadní MB 3110  8:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 762 36 33 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,přední MB 3110  8:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 753 37 34 km Bělá p.Bezd.,,Vazačka MB 3110  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 744 38 35 km Bělá p.Bezd.,,Atmos MB 3110  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 750 39 36 km Bělá p.Bezd.,,u kapličky MB 3110  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 740 40 37 km Bělá p.Bezd.,,nám. (stanoviště 3) MB 3110  9:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,