DETAIL spoje: 501276 / 102

Základní informace:

Linka: 501276IDOS
Název: Stráž p.Ralskem-Žibřidice-Křižany
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16923 14 0 km Křižany,,žel.st. LI 0309  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 13 1 km Křižany,,pošta (stanoviště 1) LI 0309  9:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 12 2 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 3) LI 0309  9:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 11 3 km Křižany,,u Krkavčích skal LI 0309  9:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 10 4 km Křižany,,cihelna LI 0309  9:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 9 4 km Křižany,Žibřidice,u jezu LI 0310  9:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 8 5 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 7 7 km Křižany,Žibřidice,křiž. LI 0310  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7383 6 9 km Dubnice,,křiž. CL 0306  9:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7387 5 10 km Dubnice,,rest. CL 0306  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7386 4 11 km Dubnice,,prodejna CL 0306  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7382 3 12 km Dubnice,,kovárna CL 0306  9:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7384 2 12 km Dubnice,,na kraji CL 0306  9:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 1 14 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 2B) CL 2102  9:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede od 24.12.2019 do 26.12.2019, 1.1.2020