DETAIL spoje: 501276 / 103

Základní informace:

Linka: 501276IDOS
Název: Stráž p.Ralskem-Žibřidice-Křižany
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33405 1 0 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 2B) CL 2102  9:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7384 2 2 km Dubnice,,na kraji CL 0306  9:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7382 3 2 km Dubnice,,kovárna CL 0306  9:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7386 4 3 km Dubnice,,prodejna CL 0306  9:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7387 5 4 km Dubnice,,rest. CL 0306 10:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7383 6 5 km Dubnice,,křiž. CL 0306 10:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 7 7 km Křižany,Žibřidice,křiž. LI 0310 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 8 9 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310 10:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 9 10 km Křižany,Žibřidice,u jezu LI 0310 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 10 11 km Křižany,,cihelna LI 0309 10:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 11 12 km Křižany,,u Krkavčích skal LI 0309 10:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 12 13 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 4) LI 0309 10:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 13 13 km Křižany,,pošta (stanoviště 2) LI 0309 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16923 14 14 km Křižany,,žel.st. LI 0309 10:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede od 24.12.2019 do 26.12.2019, 1.1.2020