DETAIL spoje: 501430 / 11

Základní informace:

Linka: 501430IDOS
Název: Mimoň-Vranov-Ploužnice-Ralsko,Kuřivody
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21219 1 0 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 2 1 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 5) CL 2101 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51173 4 2 km Mimoň,,úřad práce CL 2101 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21218 5 3 km Mimoň,,žel.st. CL 2101 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51173 6 3 km Mimoň,,úřad práce CL 2101 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 8 4 km Mimoň,,kino CL 2101 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55868 12 5 km Mimoň,,Okružní CL 2101 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55869 13 6 km Mimoň,,Luční-škola CL 2101 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40216 16 9 km Mimoň,Vranov, CL 2101 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51174 17 11 km Mimoň,,Hvězdovská CL 2101 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29527 23 14 km Ralsko,Hvězdov,1 CL 2111 15:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65187 24 15 km Ralsko,Hvězdov,2 CL 2111 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65188 25 16 km Ralsko,Hvězdov,3 CL 2111 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29531 28 17 km Ralsko,Ploužnice,školka CL 2111 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 29 18 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29532 30 21 km Ralsko,Skelná Huť, CL 2103 15:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29528 31 24 km Ralsko,Kuřivody, CL 2103 16:03 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,