DETAIL spoje: 501430 / 2

Základní informace:

Linka: 501430IDOS
Název: Mimoň-Vranov-Ploužnice-Ralsko,Kuřivody
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51174 15 0 km Mimoň,,Hvězdovská CL 2101  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55868 14 1 km Mimoň,,Okružní CL 2101  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55869 13 2 km Mimoň,,Luční-škola CL 2101  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 7 3 km Mimoň,,Malá CL 2101  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51173 6 4 km Mimoň,,úřad práce CL 2101  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21218 5 5 km Mimoň,,žel.st. CL 2101  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51173 4 5 km Mimoň,,úřad práce CL 2101  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 3 6 km Mimoň,,Malá CL 2101  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 2 7 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště V) CL 2101  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 1 8 km Mimoň,,Žitavská CL 2101  7:01 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,