DETAIL spoje: 501430 / 25

Základní informace:

Linka: 501430IDOS
Název: Mimoň-Vranov-Ploužnice-Ralsko,Kuřivody
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21206 2 0 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 5) CL 2101 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51173 4 1 km Mimoň,,úřad práce CL 2101 16:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21218 5 1 km Mimoň,,žel.st. CL 2101 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51173 6 2 km Mimoň,,úřad práce CL 2101 16:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 8 2 km Mimoň,,kino CL 2101 16:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51174 17 2 km Mimoň,,Hvězdovská CL 2101 16:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29527 23 5 km Ralsko,Hvězdov,1 CL 2111 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65187 24 6 km Ralsko,Hvězdov,2 CL 2111 16:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65188 25 7 km Ralsko,Hvězdov,3 CL 2111 16:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29531 28 8 km Ralsko,Ploužnice,školka CL 2111 16:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 29 9 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111 16:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29532 30 12 km Ralsko,Skelná Huť, CL 2103 16:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29528 31 15 km Ralsko,Kuřivody, CL 2103 16:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,