DETAIL spoje: 501430 / 4

Základní informace:

Linka: 501430IDOS
Název: Mimoň-Vranov-Ploužnice-Ralsko,Kuřivody
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40216 16 0 km Mimoň,Vranov, CL 2101  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51174 15 2 km Mimoň,,Hvězdovská CL 2101  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55868 14 3 km Mimoň,,Okružní CL 2101  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55869 13 4 km Mimoň,,Luční-škola CL 2101  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 7 5 km Mimoň,,Malá CL 2101  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51173 6 6 km Mimoň,,úřad práce CL 2101  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21218 5 7 km Mimoň,,žel.st. CL 2101  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51173 4 7 km Mimoň,,úřad práce CL 2101  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 3 8 km Mimoň,,Malá CL 2101  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 2 9 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště V) CL 2101  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 1 10 km Mimoň,,Žitavská CL 2101  7:47 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,