DETAIL spoje: 501430 / 5

Základní informace:

Linka: 501430IDOS
Název: Mimoň-Vranov-Ploužnice-Ralsko,Kuřivody
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21219 1 0 km Mimoň,,Žitavská CL 2101  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 2 1 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 5) CL 2101  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51173 4 2 km Mimoň,,úřad práce CL 2101  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21218 5 3 km Mimoň,,žel.st. CL 2101  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51173 6 3 km Mimoň,,úřad práce CL 2101  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 8 4 km Mimoň,,kino CL 2101  7:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51174 17 4 km Mimoň,,Hvězdovská CL 2101  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29531 22 7 km Ralsko,Ploužnice,školka CL 2111 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 29 9 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111  8:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29532 30 12 km Ralsko,Skelná Huť, CL 2103  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29528 31 15 km Ralsko,Kuřivody, CL 2103  8:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,