DETAIL spoje: 501430 / 6

Základní informace:

Linka: 501430IDOS
Název: Mimoň-Vranov-Ploužnice-Ralsko,Kuřivody
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29528 31 0 km Ralsko,Kuřivody, CL 2103  8:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29532 30 3 km Ralsko,Skelná Huť, CL 2103  8:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 29 6 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 21 6 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111  8:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51174 17 9 km Mimoň,,Hvězdovská CL 2101  8:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 7 10 km Mimoň,,Malá CL 2101  8:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51173 6 11 km Mimoň,,úřad práce CL 2101  8:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21218 5 12 km Mimoň,,žel.st. CL 2101  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51173 4 12 km Mimoň,,úřad práce CL 2101  8:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 3 13 km Mimoň,,Malá CL 2101  8:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 2 14 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště V) CL 2101  8:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 1 15 km Mimoň,,Žitavská CL 2101  8:48 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,