DETAIL spoje: 501439 / 101

Základní informace:

Linka: 501439IDOS
Název: Ralsko,Ploužnice-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Brniště-Zákupy
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29530 1 0 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29531 2 1 km Ralsko,Ploužnice,školka CL 2111  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51174 6 5 km Mimoň,,Falcon CL 2101  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 7 6 km Mimoň,,Malá CL 2101  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 9 7 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 5) CL 2101  4:53  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21209 10 8 km Mimoň,,Mitop (stanoviště 2) CL 2101  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26326 11 9 km Pertoltice p.Ralskem,,ObÚ CL 2105  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26324 12 10 km Pertoltice p.Ralskem,,u viaduktu CL 2105  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38993 13 11 km Brniště,Velký Grunov,kult.dům CL 2110  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38994 14 12 km Brniště,Velký Grunov,Mitop CL 2110  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 15 13 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 16 13 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 22 14 km Brniště,, CL 2110  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 23 15 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 24 16 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38992 25 17 km Brniště,Velký Grunov,hřbitov CL 2110  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13777 26 19 km Zákupy,Kamenice, CL 2116  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13778 27 20 km Zákupy,Kamenice,hřbitov CL 2116  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 28 21 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 29 22 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113  5:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede od 24.12.2020 do 26.12.2020, 1.1.2021