DETAIL spoje: 501439 / 111

Základní informace:

Linka: 501439IDOS
Název: Ralsko,Ploužnice-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Brniště-Zákupy
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29530 1 0 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29531 2 1 km Ralsko,Ploužnice,školka CL 2111  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51174 6 5 km Mimoň,,Falcon CL 2101  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 7 6 km Mimoň,,Malá CL 2101  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 9 7 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 5) CL 2101  7:17  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 17 7 km Mimoň,,Žitavská CL 2101  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 18 9 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 19 11 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 20 13 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 21 16 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 3A) CL 2102  7:33 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede od 24.12.2020 do 26.12.2020, 1.1.2021