DETAIL spoje: 501439 / 112

Základní informace:

Linka: 501439IDOS
Název: Ralsko,Ploužnice-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Brniště-Zákupy
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33405 21 0 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 2A) CL 2102 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 20 4 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107 16:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 19 6 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106 16:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 18 8 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105 16:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 17 9 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 16:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 9 10 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 5) CL 2101 16:35 16:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 8 11 km Mimoň,,kino CL 2101 16:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51174 6 12 km Mimoň,,Falcon CL 2101 16:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29531 2 16 km Ralsko,Ploužnice,školka CL 2111 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 1 17 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111 16:47 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede od 24.12.2020 do 26.12.2020, 1.1.2021