DETAIL spoje: 501439 / 14

Základní informace:

Linka: 501439IDOS
Název: Ralsko,Ploužnice-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Brniště-Zákupy
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 41389 32 0 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 31 1 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 28 2 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13778 27 3 km Zákupy,Kamenice,hřbitov CL 2116 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13777 26 4 km Zákupy,Kamenice, CL 2116 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38992 25 6 km Brniště,Velký Grunov,hřbitov CL 2110 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 24 7 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 23 7 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 22 8 km Brniště,, CL 2110 14:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021