DETAIL spoje: 501439 / 6

Základní informace:

Linka: 501439IDOS
Název: Ralsko,Ploužnice-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Brniště-Zákupy
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 41389 32 0 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 29 2 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 28 3 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13778 27 4 km Zákupy,Kamenice,hřbitov CL 2116 18:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13777 26 5 km Zákupy,Kamenice, CL 2116 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38992 25 7 km Brniště,Velký Grunov,hřbitov CL 2110 18:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 24 8 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 23 8 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110 18:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 22 9 km Brniště,, CL 2110 18:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 16 10 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110 18:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 15 11 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38994 14 12 km Brniště,Velký Grunov,Mitop CL 2110 18:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38993 13 13 km Brniště,Velký Grunov,kult.dům CL 2110 18:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26324 12 14 km Pertoltice p.Ralskem,,u viaduktu CL 2105 18:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26326 11 15 km Pertoltice p.Ralskem,,ObÚ CL 2105 18:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21209 10 16 km Mimoň,,Mitop (stanoviště 1) CL 2101 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 9 17 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 5) CL 2101 18:50 18:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 8 18 km Mimoň,,kino CL 2101 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51174 6 19 km Mimoň,,Falcon CL 2101 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29531 2 23 km Ralsko,Ploužnice,školka CL 2111 19:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 1 24 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111 19:03 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,