DETAIL spoje: 501440 / 114

Základní informace:

Linka: 501440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 21 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 7) CL 4001 20:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 19 5 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 17 8 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 20:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 16 12 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303 20:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 14 18 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 4) LI 0301 20:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 13 19 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 20:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 12 22 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301 20:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 11 24 km Rynoltice,,Jednota LI 0303 20:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 10 26 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307 20:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 9 33 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. (stanoviště 1) LI 0202 20:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62955 8 34 km Chrastava,,Termální lázně LI 0202 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 5 44 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 6) LI 0001 21:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 47 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 21:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 48 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 21:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 49 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 21:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 50 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 21:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede 24.12.2019, 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020