DETAIL spoje: 501441 / 1

Základní informace:

Linka: 501441IDOS
Název: Nový Bor-Cvikov-Krompach
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4081 11 0 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4082 12 1 km Cvikov,,rest.Sever CL 2301 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36113 13 4 km Cvikov,Trávník, CL 2302 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20538 14 5 km Mařenice,Mařeničky,ÚSP CL 2302 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20534 15 6 km Mařenice,,prodejna CL 2302 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 16 8 km Krompach,Juliovka, CL 2304 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 20 8 km Krompach,Juliovka, CL 2304 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16577 21 9 km Krompach,,truhlárna CL 2304 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16576 22 10 km Krompach,, CL 2304 15:34 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,