DETAIL spoje: 501441 / 103

Základní informace:

Linka: 501441IDOS
Název: Nový Bor-Cvikov-Krompach
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 2 0 km Nový Bor,,aut.nádr. CL 4001  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 6 1 km Nový Bor,,Liberecká CL 4001  8:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 8 5 km Svor,,otočka CL 2306  8:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 9 7 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301  8:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 11 9 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  8:29  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4082 12 10 km Cvikov,,rest.Sever CL 2301  8:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36113 13 13 km Cvikov,Trávník, CL 2302  8:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20538 14 14 km Mařenice,Mařeničky,ÚSP CL 2302  8:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20534 15 15 km Mařenice,,prodejna CL 2302  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 16 17 km Krompach,Juliovka, CL 2304  8:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6757 17 18 km Mařenice,Dolní Světlá,střed CL 2304  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6756 18 18 km Mařenice,Dolní Světlá, CL 2304  8:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6757 19 19 km Mařenice,Dolní Světlá,střed CL 2304  8:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 20 20 km Krompach,Juliovka, CL 2304  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16577 21 21 km Krompach,,truhlárna CL 2304  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16576 22 22 km Krompach,, CL 2304  8:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede od 24.12.2019 do 26.12.2019, 1.1.2020