DETAIL spoje: 501441 / 104

Základní informace:

Linka: 501441IDOS
Název: Nový Bor-Cvikov-Krompach
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16576 22 0 km Krompach,, CL 2304  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16577 21 1 km Krompach,,truhlárna CL 2304  9:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 20 2 km Krompach,Juliovka, CL 2304  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 16 2 km Krompach,Juliovka, CL 2304 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20534 15 4 km Mařenice,,prodejna CL 2302  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20538 14 5 km Mařenice,Mařeničky,ÚSP CL 2302  9:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36113 13 6 km Cvikov,Trávník, CL 2302  9:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4082 12 9 km Cvikov,,rest.Sever CL 2301  9:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 11 10 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  9:49 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede od 24.12.2019 do 26.12.2019, 1.1.2020