DETAIL spoje: 501441 / 110

Základní informace:

Linka: 501441IDOS
Název: Nový Bor-Cvikov-Krompach
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16576 22 0 km Krompach,, CL 2304 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16577 21 1 km Krompach,,truhlárna CL 2304 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 20 2 km Krompach,Juliovka, CL 2304 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6757 19 3 km Mařenice,Dolní Světlá,střed CL 2304 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6756 18 4 km Mařenice,Dolní Světlá, CL 2304 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6757 17 5 km Mařenice,Dolní Světlá,střed CL 2304 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 16 5 km Krompach,Juliovka, CL 2304 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20534 15 7 km Mařenice,,prodejna CL 2302 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20538 14 8 km Mařenice,Mařeničky,ÚSP CL 2302 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36113 13 9 km Cvikov,Trávník, CL 2302 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4082 12 12 km Cvikov,,rest.Sever CL 2301 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 11 13 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 15:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020