DETAIL spoje: 501449 / 1

Základní informace:

Linka: 501449IDOS
Název: Jablonné v Podj.-Cvikov-Sloup v Čechách-Nové Zákupy-Velenice
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12487 1 0 km Jablonné v Podj.,Heřmanice,rest. LI 0308  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12488 2 1 km Jablonné v Podj.,Heřmanice,střed LI 0308  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12486 3 2 km Jablonné v Podj.,Heřmanice, LI 0308  4:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17407 4 3 km Jablonné v Podj.,Lada, LI 0301  4:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 5 5 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 3) LI 0301  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 6 6 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  4:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 10 9 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17092 11 11 km Kunratice u Cvikova,,Polní domky CL 2303  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 12 13 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 13 15 km Cvikov,Drnovec, CL 2301  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 14 15 km Cvikov,,vodojem CL 2301  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 15 16 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  4:55  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45728 16 17 km Cvikov,,u hřbitova CL 2301  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20570 17 20 km Radvanec,Maxov, CL 4004  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 18 21 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 19 22 km Sloup v Čechách,, CL 4004  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 20 23 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků (stanoviště 1) CL 4007  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 21 24 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3488 22 26 km Nový Bor,Bukovany, CL 4007  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3490 23 27 km Nový Bor,Bukovany,u statku CL 4007  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26596 24 27 km Česká Lípa,Písečná,odb.Šidlov CL 2001  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26595 25 28 km Česká Lípa,Písečná, CL 2001  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5977 26 30 km Česká Lípa,Dobranov,sever CL 2001  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53518 27 30 km Česká Lípa,Dobranov,střed CL 2001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 29 33 km Zákupy,,žel.st. CL 2113  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 30 34 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 31 35 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 32 36 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 33 37 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113  5:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,