DETAIL spoje: 501449 / 107

Základní informace:

Linka: 501449IDOS
Název: Jablonné v Podj.-Cvikov-Sloup v Čechách-Nové Zákupy-Velenice
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4081 15 0 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 20:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45728 16 1 km Cvikov,,u hřbitova CL 2301 21:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20570 17 4 km Radvanec,Maxov, CL 4004 21:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 18 5 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004 21:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 19 6 km Sloup v Čechách,, CL 4004 21:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 20 7 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků (stanoviště 1) CL 4007 21:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 21 8 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007 21:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3488 22 10 km Nový Bor,Bukovany, CL 4007 21:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3490 23 11 km Nový Bor,Bukovany,u statku CL 4007 21:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26596 24 11 km Česká Lípa,Písečná,odb.Šidlov CL 2001 21:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26595 25 12 km Česká Lípa,Písečná, CL 2001 21:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5977 26 14 km Česká Lípa,Dobranov,sever CL 2001 21:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53518 27 14 km Česká Lípa,Dobranov,střed CL 2001 21:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 29 17 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 21:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 30 18 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113 21:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 31 19 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 21:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 32 20 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 21:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 33 21 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 21:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede od 22.12.2019 do 1.1.2020, od 10.4.2020 do 12.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 5.7.2020, 27.9.2020