DETAIL spoje: 501449 / 8

Základní informace:

Linka: 501449IDOS
Název: Jablonné v Podj.-Cvikov-Sloup v Čechách-Nové Zákupy-Velenice
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 55857 33 0 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 32 1 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 22:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 31 2 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 22:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 30 3 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 29 4 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 22:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53518 27 7 km Česká Lípa,Dobranov,střed CL 2001 22:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5977 26 7 km Česká Lípa,Dobranov,sever CL 2001 22:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26595 25 9 km Česká Lípa,Písečná, CL 2001 22:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26596 24 9 km Česká Lípa,Písečná,odb.Šidlov CL 2001 22:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3490 23 10 km Nový Bor,Bukovany,u statku CL 4007 22:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3488 22 11 km Nový Bor,Bukovany, CL 4007 22:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 21 12 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007 22:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 20 13 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků (stanoviště 2) CL 4007 22:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 19 14 km Sloup v Čechách,, CL 4004 22:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 18 15 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004 22:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20570 17 17 km Radvanec,Maxov, CL 4004 22:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45728 16 20 km Cvikov,,u hřbitova CL 2301 22:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 15 21 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 22:58 22:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 14 22 km Cvikov,,vodojem CL 2301 23:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 13 22 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 23:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 12 24 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303 23:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 10 27 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 23:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 5 30 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 2) LI 0301 23:11 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,