DETAIL spoje: 505202 / 109

Základní informace:

Linka: 505202IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 202, Sídliště Lada-Bardějovská-Sokolská-Hlavní nádraží
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52213 1 0 km Česká Lípa ,,Sídliště Lada CL 2001  9:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53332 2 0 km Česká Lípa ,,K Rozvodně CL 2001  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53333 3 1 km Česká Lípa ,,Šluknovská CL 2001  9:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53329 4 2 km Česká Lípa ,,Jáchymovská CL 2001  9:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53328 5 2 km Česká Lípa ,,Severní CL 2001  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53327 6 2 km Česká Lípa ,,Havířská CL 2001  9:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53324 7 2 km Česká Lípa ,,Sídliště Sever CL 2001  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 8 3 km Česká Lípa ,,Sluneční CL 2001  9:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 9 3 km Česká Lípa ,,Bardějovská CL 2001  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 10 4 km Česká Lípa ,,Moskevská CL 2001  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51461 11 5 km Česká Lípa ,,Svatého Kříže CL 2001  9:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 13 6 km Česká Lípa ,,Sokolská CL 2001  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 14 6 km Česká Lípa ,,Hrnčířská CL 2001  9:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 15 7 km Česká Lípa ,,Bulharská CL 2001  9:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 16 7 km Česká Lípa ,,Hlavní nádraží CL 2001  9:55 IDOS

Časové omezení spoje:

  +  - jede v neděli a ve státní svátek
  6  - jede v sobotu