DETAIL spoje: 505202 / 56

Základní informace:

Linka: 505202IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 202, Sídliště Lada-Bardějovská-Sokolská-Hlavní nádraží
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51054 16 0 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 15 0 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001 17:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 14 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 18:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 13 1 km Česká Lípa,,Sokolská CL 2001 18:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51474 12 2 km Česká Lípa,,Erbenova CL 2001 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 10 2 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001 18:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 9 3 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 8 3 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001 18:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53324 7 4 km Česká Lípa,,Sídliště Sever CL 2001 18:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53327 6 4 km Česká Lípa,,Havířská CL 2001 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53328 5 4 km Česká Lípa,,Severní CL 2001 18:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53329 4 5 km Česká Lípa,,Jáchymovská CL 2001 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53333 3 5 km Česká Lípa,,Šluknovská CL 2001 18:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53332 2 5 km Česká Lípa,,K Rozvodně CL 2001 18:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52213 1 6 km Česká Lípa,,Sídliště Lada CL 2001 18:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,