DETAIL spoje: 505202 / 59

Základní informace:

Linka: 505202IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 202, Sídliště Lada-Bardějovská-Sokolská-Hlavní nádraží
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52213 1 0 km Česká Lípa,,Sídliště Lada CL 2001 19:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53332 2 0 km Česká Lípa,,K Rozvodně CL 2001 19:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53333 3 1 km Česká Lípa,,Šluknovská CL 2001 19:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53329 4 2 km Česká Lípa,,Jáchymovská CL 2001 19:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53328 5 2 km Česká Lípa,,Severní CL 2001 19:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53327 6 2 km Česká Lípa,,Havířská CL 2001 19:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53324 7 2 km Česká Lípa,,Sídliště Sever CL 2001 19:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 8 3 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001 19:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 9 3 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001 19:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 10 4 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001 19:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51461 11 5 km Česká Lípa,,Svatého Kříže CL 2001 19:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 13 6 km Česká Lípa,,Sokolská CL 2001 19:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 14 6 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 19:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 15 7 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001 19:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 16 7 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 19:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,