DETAIL spoje: 505203 / 230

Základní informace:

Linka: 505203IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 203, Sídliště Lada-Železničářská-Hrnčířská-Hlavní nádraží-Dubice
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52210 22 0 km Česká Lípa,Dubice, CL 2001 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 21 1 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001 18:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 20 1 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001 18:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 19 1 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 18:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 18 2 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 17 3 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53338 16 4 km Česká Lípa,,Kozákova CL 2001 18:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 15 4 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 14 5 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001 18:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 13 5 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 18:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 12 5 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 18:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 11 6 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 18:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 10 6 km Česká Lípa,,Antonína Sovy CL 2001 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52214 9 6 km Česká Lípa,,Železničářská CL 2001 18:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54385 8 7 km Česká Lípa,,Roháče z Dubé CL 2001 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53326 7 8 km Česká Lípa,,Příbramská CL 2001 18:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53331 6 8 km Česká Lípa,,Okružní CL 2001 18:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53330 5 8 km Česká Lípa,,Zoubkova CL 2001 18:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53329 4 9 km Česká Lípa,,Jáchymovská CL 2001 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53333 3 9 km Česká Lípa,,Šluknovská CL 2001 18:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53332 2 9 km Česká Lípa,,K Rozvodně CL 2001 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52213 1 10 km Česká Lípa,,Sídliště Lada CL 2001 18:51 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,