DETAIL spoje: 505203 / 232

Základní informace:

Linka: 505203IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 203, Sídliště Lada-Železničářská-Hrnčířská-Hlavní nádraží-Dubice
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52210 22 0 km Česká Lípa,Dubice, CL 2001 19:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 21 1 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001 19:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 20 1 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001 19:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 19 1 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 19:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 17 2 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 19:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53338 16 3 km Česká Lípa,,Kozákova CL 2001 19:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 15 3 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 19:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 14 4 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001 19:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 13 4 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 19:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 12 4 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 19:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 11 5 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 19:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 10 5 km Česká Lípa,,Antonína Sovy CL 2001 19:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52214 9 5 km Česká Lípa,,Železničářská CL 2001 19:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54385 8 6 km Česká Lípa,,Roháče z Dubé CL 2001 19:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53326 7 7 km Česká Lípa,,Příbramská CL 2001 20:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53331 6 7 km Česká Lípa,,Okružní CL 2001 20:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53330 5 7 km Česká Lípa,,Zoubkova CL 2001 20:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53329 4 8 km Česká Lípa,,Jáchymovská CL 2001 20:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53333 3 8 km Česká Lípa,,Šluknovská CL 2001 20:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53332 2 8 km Česká Lípa,,K Rozvodně CL 2001 20:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52213 1 9 km Česká Lípa,,Sídliště Lada CL 2001 20:06 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'ERROR: function _datum_vypis(date) does not exist LINE 1: ...STINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vyp... ^ HINT: No function matches the given name and argument types. You might need to add explicit type casts. QUERY: SELECT DISTINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_od)) AS datum_od,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_do)) AS datum_do FROM jdf_caskody WHERE typ_casoveho_kodu<9 AND cislo_linky=$1 AND oznaceni_casoveho_kodu=$2 ORDER BY cislo_casoveho_kodu,typ_casoveho_kodu CONTEXT: PL/pgSQL funkce _caskod_linka_oznaceni(integer,character varying) řádek 26 na FOR nad SELECT(em)' in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php:128 Stack trace: #0 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\libs\DibiConnection.php(320): DibiPostgreDriver->query('SELECT DISTINCT...') #1 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\di in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php on line 128