DETAIL spoje: 505203 / 48

Základní informace:

Linka: 505203IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 203, Sídliště Lada-Železničářská-Hrnčířská-Hlavní nádraží-Dubice
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51054 15 0 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 14 1 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001 11:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 13 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 11:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 12 1 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 11:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 11 2 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 11:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 10 2 km Česká Lípa,,Antonína Sovy CL 2001 11:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52214 9 2 km Česká Lípa,,Železničářská CL 2001 11:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54385 8 3 km Česká Lípa,,Roháče z Dubé CL 2001 11:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53326 7 4 km Česká Lípa,,Příbramská CL 2001 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53331 6 4 km Česká Lípa,,Okružní CL 2001 12:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53330 5 4 km Česká Lípa,,Zoubkova CL 2001 12:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53329 4 5 km Česká Lípa,,Jáchymovská CL 2001 12:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53333 3 5 km Česká Lípa,,Šluknovská CL 2001 12:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53332 2 5 km Česká Lípa,,K Rozvodně CL 2001 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52213 1 6 km Česká Lípa,,Sídliště Lada CL 2001 12:06 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,