DETAIL spoje: 505203 / 53

Základní informace:

Linka: 505203IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 203, Sídliště Lada-Železničářská-Hrnčířská-Hlavní nádraží-Dubice
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52213 1 0 km Česká Lípa,,Sídliště Lada CL 2001 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53332 2 0 km Česká Lípa,,K Rozvodně CL 2001 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53333 3 0 km Česká Lípa,,Šluknovská CL 2001 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53329 4 1 km Česká Lípa,,Jáchymovská CL 2001 13:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53330 5 1 km Česká Lípa,,Zoubkova CL 2001 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53331 6 1 km Česká Lípa,,Okružní CL 2001 13:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53326 7 2 km Česká Lípa,,Příbramská CL 2001 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54385 8 3 km Česká Lípa,,Roháče z Dubé CL 2001 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52214 9 3 km Česká Lípa,,Železničářská CL 2001 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 10 3 km Česká Lípa,,Antonína Sovy CL 2001 13:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 12 4 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 13 4 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 14 4 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 15 5 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53338 16 5 km Česká Lípa,,Kozákova CL 2001 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 17 6 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 18 6 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 19 7 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 20 7 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001 13:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 21 8 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52210 22 8 km Česká Lípa,Dubice, CL 2001 13:32 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,