DETAIL spoje: 505203 / 74

Základní informace:

Linka: 505203IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 203, Sídliště Lada-Železničářská-Hrnčířská-Hlavní nádraží-Dubice
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52210 22 0 km Česká Lípa,Dubice, CL 2001 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 21 1 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 20 1 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 19 1 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 16:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 17 2 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 16:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53338 16 3 km Česká Lípa,,Kozákova CL 2001 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 15 3 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 16:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 14 4 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001 16:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 13 4 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 12 4 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 11 5 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 16:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 10 5 km Česká Lípa,,Antonína Sovy CL 2001 16:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52214 9 5 km Česká Lípa,,Železničářská CL 2001 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54385 8 6 km Česká Lípa,,Roháče z Dubé CL 2001 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53326 7 7 km Česká Lípa,,Příbramská CL 2001 16:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53331 6 7 km Česká Lípa,,Okružní CL 2001 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53330 5 7 km Česká Lípa,,Zoubkova CL 2001 16:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53329 4 8 km Česká Lípa,,Jáchymovská CL 2001 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53333 3 8 km Česká Lípa,,Šluknovská CL 2001 16:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53332 2 8 km Česká Lípa,,K Rozvodně CL 2001 16:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52213 1 9 km Česká Lípa,,Sídliště Lada CL 2001 16:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,