DETAIL spoje: 505205 / 15

Základní informace:

Linka: 505205IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 205, Dolní Libchava-Sokolská-Na Výsluní
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 6599 1 0 km Česká Lípa,Dolní Libchava, CL 2001  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4778 2 1 km Česká Lípa,,Děčínská CL 2001  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53319 3 1 km Česká Lípa,,Sídliště Holý vrch CL 2001  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53320 4 1 km Česká Lípa,,Jižní CL 2001  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53321 5 2 km Česká Lípa,,Nawkova CL 2001  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 6 2 km Česká Lípa,,Antonína Sovy CL 2001  7:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52214 7 3 km Česká Lípa,,Železničářská CL 2001  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53322 8 3 km Česká Lípa,,Slovanka CL 2001  8:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 10 4 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 11 4 km Česká Lípa,,Sokolská CL 2001  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51474 12 5 km Česká Lípa,,Erbenova CL 2001  8:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 14 5 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001  8:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 15 6 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001  8:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49452 16 6 km Česká Lípa,,Žitavská CL 2001  8:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54382 17 6 km Česká Lípa,,Gymnázium CL 2001  8:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54383 18 7 km Česká Lípa,,Na Výsluní CL 2001  8:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,