DETAIL spoje: 505205 / 66

Základní informace:

Linka: 505205IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 205, Dolní Libchava-Sokolská-Na Výsluní
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 54383 18 0 km Česká Lípa,,Na Výsluní CL 2001 19:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54382 17 0 km Česká Lípa,,Gymnázium CL 2001 19:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49452 16 1 km Česká Lípa,,Žitavská CL 2001 19:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 15 1 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001 19:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 14 2 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001 20:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51461 13 2 km Česká Lípa,,Svatého Kříže CL 2001 20:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 11 3 km Česká Lípa,,Sokolská CL 2001 20:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 10 3 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 20:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 9 4 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 20:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53322 8 4 km Česká Lípa,,Slovanka CL 2001 20:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52214 7 5 km Česká Lípa,,Železničářská CL 2001 20:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 6 5 km Česká Lípa,,Antonína Sovy CL 2001 20:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53321 5 6 km Česká Lípa,,Nawkova CL 2001 20:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53320 4 6 km Česká Lípa,,Jižní CL 2001 20:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53319 3 6 km Česká Lípa,,Sídliště Holý vrch CL 2001 20:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4778 2 7 km Česká Lípa,,Děčínská CL 2001 20:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6599 1 7 km Česká Lípa,Dolní Libchava, CL 2001 20:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,