DETAIL spoje: 505206 / 1

Základní informace:

Linka: 505206IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 206, Sídliště Lada-Častolovice,-Železničářská-Sokolská-Chelčického-Hlavní nádraží
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52213 1 0 km Česká Lípa,,Sídliště Lada CL 2001  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 2 1 km Česká Lípa,,Lada CL 2001  4:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 3 2 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4225 4 3 km Česká Lípa,Častolovice, CL 2001  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20403 5 4 km Česká Lípa,Manušice,rozc. CL 2001  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20402 6 5 km Česká Lípa,Manušice, CL 2001  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 7 6 km Horní Libchava,,zámek CL 2001  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 8 8 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 9 9 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52214 10 9 km Česká Lípa,,Železničářská CL 2001  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 11 9 km Česká Lípa,,Antonína Sovy CL 2001  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 13 10 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 14 10 km Česká Lípa,,Sokolská CL 2001  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51474 15 11 km Česká Lípa,,Erbenova CL 2001  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 17 11 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 20 11 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52216 21 12 km Česká Lípa,,Chelčického CL 2001  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52217 25 12 km Česká Lípa,,U Kapličky CL 2001  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 26 13 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 27 13 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001  5:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,