DETAIL spoje: 505206 / 1

Základní informace:

Linka: 505206IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 206, Sídliště Lada-Častolovice-Železničářská-Sokolská-Chelčického-Hlavní nádraží
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 20402 1 0 km Česká Lípa,Manušice, CL 2001  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 2 1 km Horní Libchava,,zámek CL 2001  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 3 3 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 4 4 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52214 5 4 km Česká Lípa,,Železničářská CL 2001  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 6 4 km Česká Lípa,,Antonína Sovy CL 2001  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 8 5 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 9 5 km Česká Lípa,,Sokolská CL 2001  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51474 10 6 km Česká Lípa,,Erbenova CL 2001  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 12 6 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 15 6 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52216 16 7 km Česká Lípa,,Chelčického CL 2001  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52217 20 7 km Česká Lípa,,U Kapličky CL 2001  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 21 8 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 22 8 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001  5:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,