DETAIL spoje: 505206 / 10

Základní informace:

Linka: 505206IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 206, Sídliště Lada-Častolovice-Železničářská-Sokolská-Chelčického-Hlavní nádraží
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51054 22 0 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 21 0 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001 12:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52217 20 1 km Česká Lípa,,U Kapličky CL 2001 12:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 19 2 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53339 18 3 km Česká Lípa,,Svárov CL 2001 12:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 17 3 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001 12:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52216 16 4 km Česká Lípa,,Chelčického CL 2001 12:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 15 4 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 12 4 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51461 11 4 km Česká Lípa,,Svatého Kříže CL 2001 12:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 9 5 km Česká Lípa,,Sokolská CL 2001 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 8 5 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 12:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 7 6 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 12:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 6 6 km Česká Lípa,,Antonína Sovy CL 2001 12:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52214 5 7 km Česká Lípa,,Železničářská CL 2001 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 4 7 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 12:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 3 8 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 12:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 2 10 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20402 1 10 km Česká Lípa,Manušice, CL 2001 12:56 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,