DETAIL spoje: 505206 / 103

Základní informace:

Linka: 505206IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 206, Sídliště Lada-Častolovice-Železničářská-Sokolská-Chelčického-Hlavní nádraží
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52213 1 0 km Česká Lípa,,Sídliště Lada CL 2001 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 2 1 km Česká Lípa,,Lada CL 2001 12:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 3 2 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001 12:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4225 4 3 km Česká Lípa,Častolovice, CL 2001 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20403 5 4 km Česká Lípa,Manušice,rozc. CL 2001 12:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20402 6 5 km Česká Lípa,Manušice, CL 2001 12:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 7 6 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 12:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 8 8 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 12:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 9 9 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 12:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52214 10 9 km Česká Lípa,,Železničářská CL 2001 12:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 11 9 km Česká Lípa,,Antonína Sovy CL 2001 12:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 13 10 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 12:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 14 10 km Česká Lípa,,Sokolská CL 2001 12:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51474 15 11 km Česká Lípa,,Erbenova CL 2001 12:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 17 11 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 20 11 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 12:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52216 21 12 km Česká Lípa,,Chelčického CL 2001 12:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52217 25 12 km Česká Lípa,,U Kapličky CL 2001 12:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 26 13 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 27 13 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 12:31 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,