DETAIL spoje: 505206 / 12

Základní informace:

Linka: 505206IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 206, Sídliště Lada-Častolovice,-Železničářská-Sokolská-Chelčického-Hlavní nádraží
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51054 27 0 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 26 0 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52217 25 1 km Česká Lípa,,U Kapličky CL 2001 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 24 2 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53339 23 3 km Česká Lípa,,Svárov CL 2001 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 22 3 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52216 21 4 km Česká Lípa,,Chelčického CL 2001 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54389 19 5 km Česká Lípa,Stará Lípa, CL 2001 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54381 18 6 km Česká Lípa,,Liberecká CL 2001 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 17 7 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51461 16 7 km Česká Lípa,,Svatého Kříže CL 2001 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 14 8 km Česká Lípa,,Sokolská CL 2001 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 13 8 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 12 9 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 11 9 km Česká Lípa,,Antonína Sovy CL 2001 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52214 10 10 km Česká Lípa,,Železničářská CL 2001 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 9 10 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 8 11 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 7 13 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20402 6 13 km Česká Lípa,Manušice, CL 2001 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20403 5 14 km Česká Lípa,Manušice,rozc. CL 2001 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4225 4 17 km Česká Lípa,Častolovice, CL 2001 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 3 18 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 2 19 km Česká Lípa,,Lada CL 2001 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52213 1 20 km Česká Lípa,,Sídliště Lada CL 2001 15:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,