DETAIL spoje: 505206 / 16

Základní informace:

Linka: 505206IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 206, Sídliště Lada-Častolovice,-Železničářská-Sokolská-Chelčického-Hlavní nádraží
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51054 27 0 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 26 0 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001 18:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52217 25 1 km Česká Lípa,,U Kapličky CL 2001 18:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52216 21 2 km Česká Lípa,,Chelčického CL 2001 18:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 20 2 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 17 2 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001 18:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51461 16 2 km Česká Lípa,,Svatého Kříže CL 2001 18:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 14 3 km Česká Lípa,,Sokolská CL 2001 18:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 13 3 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 18:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 12 4 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 11 4 km Česká Lípa,,Antonína Sovy CL 2001 18:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52214 10 5 km Česká Lípa,,Železničářská CL 2001 18:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 9 5 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 18:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 8 6 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 18:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 7 8 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 18:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20402 6 8 km Česká Lípa,Manušice, CL 2001 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20403 5 9 km Česká Lípa,Manušice,rozc. CL 2001 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4225 4 12 km Česká Lípa,Častolovice, CL 2001 18:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 3 13 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001 18:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 2 14 km Česká Lípa,,Lada CL 2001 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52213 1 15 km Česká Lípa,,Sídliště Lada CL 2001 19:01 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,