DETAIL spoje: 505206 / 5

Základní informace:

Linka: 505206IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 206, Sídliště Lada-Častolovice-Železničářská-Sokolská-Chelčického-Hlavní nádraží
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 20402 1 0 km Česká Lípa,Manušice, CL 2001  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 2 1 km Horní Libchava,,zámek CL 2001  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 3 3 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 4 4 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52214 5 4 km Česká Lípa,,Železničářská CL 2001  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 6 4 km Česká Lípa,,Antonína Sovy CL 2001  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 8 5 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 9 5 km Česká Lípa,,Sokolská CL 2001  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51474 10 6 km Česká Lípa,,Erbenova CL 2001  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 12 6 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54381 13 7 km Česká Lípa,,Liberecká CL 2001  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54389 14 8 km Česká Lípa,Stará Lípa, CL 2001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52216 16 9 km Česká Lípa,,Chelčického CL 2001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 17 10 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53339 18 10 km Česká Lípa,,Svárov CL 2001  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 19 11 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52217 20 12 km Česká Lípa,,U Kapličky CL 2001  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 21 13 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 22 13 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001  7:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,