DETAIL spoje: 505206 / 5

Základní informace:

Linka: 505206IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 206, Sídliště Lada-Častolovice,-Železničářská-Sokolská-Chelčického-Hlavní nádraží
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52213 1 0 km Česká Lípa,,Sídliště Lada CL 2001  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 2 1 km Česká Lípa,,Lada CL 2001  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 3 2 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4225 4 3 km Česká Lípa,Častolovice, CL 2001  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20403 5 4 km Česká Lípa,Manušice,rozc. CL 2001  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20402 6 5 km Česká Lípa,Manušice, CL 2001  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 7 6 km Horní Libchava,,zámek CL 2001  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 8 8 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 9 9 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52214 10 9 km Česká Lípa,,Železničářská CL 2001  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 11 9 km Česká Lípa,,Antonína Sovy CL 2001  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 13 10 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 14 10 km Česká Lípa,,Sokolská CL 2001  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51474 15 11 km Česká Lípa,,Erbenova CL 2001  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 17 11 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54381 18 12 km Česká Lípa,,Liberecká CL 2001  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54389 19 13 km Česká Lípa,Stará Lípa, CL 2001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52216 21 14 km Česká Lípa,,Chelčického CL 2001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 22 15 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53339 23 15 km Česká Lípa,,Svárov CL 2001  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 24 16 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52217 25 17 km Česká Lípa,,U Kapličky CL 2001  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 26 18 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 27 18 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001  7:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,