DETAIL spoje: 505207 / 28

Základní informace:

Linka: 505207IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 207, Okřešice-Sosnová-Hlavní nádraží
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51054 11 0 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 9 1 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51464 8 1 km Česká Lípa,,5.května CL 2001 16:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51465 7 2 km Česká Lípa,,Buckova CL 2001 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51466 6 2 km Česká Lípa,,Na Kopečku CL 2001 16:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51467 5 3 km Česká Lípa,,Sběrný dvůr CL 2001 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51470 4 4 km Sosnová,, CL 2001 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62974 3 5 km Sosnová,,U Hřbitova CL 2001 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51468 2 5 km Česká Lípa,,Autodrom CL 2001 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51469 1 5 km Česká Lípa,Okřešice, CL 2001 16:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,