DETAIL spoje: 505208 / 1

Základní informace:

Linka: 505208IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 208, Vítkov-Žižníkov-Sokolská-Antonína Sovy
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53515 1 0 km Česká Lípa,Vítkov, CL 2001  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53516 2 1 km Česká Lípa,Dobranov,jih CL 2001  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53517 3 2 km Česká Lípa,,Dobranovský potok CL 2001  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53518 4 2 km Česká Lípa,Dobranov,střed CL 2001  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53519 5 2 km Česká Lípa,Dobranov, CL 2001  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54609 6 3 km Česká Lípa,Dobranov,západ CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52211 9 4 km Česká Lípa,Žizníkov, CL 2001  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53520 10 5 km Česká Lípa,,Žizníkovský rybník CL 2001  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53514 11 5 km Česká Lípa,,Nový Žizníkov CL 2001  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53340 12 6 km Česká Lípa,,Českých bratří CL 2001  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53339 13 6 km Česká Lípa,,Svárov CL 2001  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 14 7 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52216 15 7 km Česká Lípa,,Chelčického CL 2001  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 16 7 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65624 17 9 km Česká Lípa,,Purkyňova CL 2001  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 18 10 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51461 19 10 km Česká Lípa,,Svatého Kříže CL 2001  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 21 11 km Česká Lípa,,Sokolská CL 2001  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 22 11 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 23 12 km Česká Lípa,,Soud CL 2001  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52214 24 13 km Česká Lípa,,Železničářská CL 2001  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 25 14 km Česká Lípa,,Antonína Sovy CL 2001  7:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 8.3.2019, 18.4.2019, od 1.7.2019 do 30.8.2019, od 29.10.2019 do 30.10.2019