DETAIL spoje: 505208 / 1

Základní informace:

Linka: 505208IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 208, Vítkov-Žizníkov-Sokolská-Antonína Sovy
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53515 1 0 km Česká Lípa ,Vítkov , CL 2001  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53516 2 1 km Česká Lípa ,Dobranov ,jih CL 2001  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53517 3 2 km Česká Lípa ,,Dobranovský potok CL 2001  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53518 4 2 km Česká Lípa ,Dobranov ,střed CL 2001  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53519 5 2 km Česká Lípa ,Dobranov , CL 2001  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54609 6 3 km Česká Lípa ,Dobranov ,západ CL 2001 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52211 9 4 km Česká Lípa ,Žizníkov , CL 2001  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53520 10 5 km Česká Lípa ,,Žizníkovský rybník CL 2001  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53514 11 5 km Česká Lípa ,,Nový Žizníkov CL 2001  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53340 12 6 km Česká Lípa ,,Českých bratří CL 2001  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53339 13 6 km Česká Lípa ,,Svárov CL 2001  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 14 7 km Česká Lípa ,,Partyzánská CL 2001  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52216 15 7 km Česká Lípa ,,Chelčického CL 2001  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 16 7 km Česká Lípa ,,Purkyňova - nemocnice CL 2001  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65624 17 9 km Česká Lípa ,,Purkyňova CL 2001  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 18 10 km Česká Lípa ,,Moskevská CL 2001  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51461 19 10 km Česká Lípa ,,Svatého Kříže CL 2001  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 21 11 km Česká Lípa ,,Sokolská CL 2001  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 22 11 km Česká Lípa ,,Stadion CL 2001  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 23 12 km Česká Lípa ,,Soud CL 2001  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52214 24 13 km Česká Lípa ,,Železničářská CL 2001  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 25 14 km Česká Lípa ,,Antonína Sovy CL 2001  7:39 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech

- nejede od 23.12.2021 do 31.12.2021, 4.2.2022, od 14.2.2022 do 18.2.2022, 14.4.2022, od 1.7.2022 do 31.8.2022, od 26.10.2022 do 27.10.2022