DETAIL spoje: 505209 / 13

Základní informace:

Linka: 505209IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 209, Heřmaničky-Žižníkov-Sokolská-Hlavní nádraží
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 54889 1 0 km Česká Lípa,Heřmaničky, CL 2001 12:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54890 2 0 km Česká Lípa,,Heřmanický rybník CL 2001 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54892 3 2 km Česká Lípa,,U Lesního hřbitova CL 2001 12:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54891 4 3 km Česká Lípa,,Rybníček CL 2001 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52211 5 3 km Česká Lípa,Žizníkov, CL 2001 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53520 6 4 km Česká Lípa,,Žizníkovský rybník CL 2001 12:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53514 7 4 km Česká Lípa,,Nový Žizníkov CL 2001 12:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53340 8 5 km Česká Lípa,,Českých bratří CL 2001 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53339 9 5 km Česká Lípa,,Svárov CL 2001 12:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 10 6 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52216 11 6 km Česká Lípa,,Chelčického CL 2001 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 12 7 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 12:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 13 7 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51461 14 7 km Česká Lípa,,Svatého Kříže CL 2001 12:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 16 8 km Česká Lípa,,Sokolská CL 2001 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 17 9 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 12:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 18 9 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 19 10 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 12:57 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,