DETAIL spoje: 505209 / 6

Základní informace:

Linka: 505209IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 209, Heřmaničky-Žižníkov-Sokolská-Hlavní nádraží
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51054 19 0 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 18 1 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 17 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 16 2 km Česká Lípa,,Sokolská CL 2001  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51474 15 2 km Česká Lípa,,Erbenova CL 2001  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 13 3 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 12 3 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52216 11 4 km Česká Lípa,,Chelčického CL 2001  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 10 4 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53339 9 5 km Česká Lípa,,Svárov CL 2001  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53340 8 5 km Česká Lípa,,Českých bratří CL 2001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53514 7 6 km Česká Lípa,,Nový Žizníkov CL 2001  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53520 6 6 km Česká Lípa,,Žizníkovský rybník CL 2001  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52211 5 7 km Česká Lípa,Žizníkov, CL 2001  6:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,