DETAIL spoje: 505212 / 3

Základní informace:

Linka: 505212IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 212, Sídliště Lada-Bardějovská-Žižkova-Hlavní nádraží
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52213 1 0 km Česká Lípa,,Sídliště Lada CL 2001  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53332 2 0 km Česká Lípa,,K Rozvodně CL 2001  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53333 3 1 km Česká Lípa,,Šluknovská CL 2001  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53329 4 1 km Česká Lípa,,Jáchymovská CL 2001  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53328 5 2 km Česká Lípa,,Severní CL 2001  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53327 6 2 km Česká Lípa,,Havířská CL 2001  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53324 7 2 km Česká Lípa,,Sídliště Sever CL 2001  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 8 3 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 9 3 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 10 4 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51461 11 4 km Česká Lípa,,Svatého Kříže CL 2001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54388 12 5 km Česká Lípa,,Žižkova CL 2001  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54387 13 5 km Česká Lípa,,U Průmyslovky CL 2001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4760 14 6 km Česká Lípa,,Arbesova CL 2001  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 15 6 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 16 6 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 17 7 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001  7:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 18 7 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001  7:47 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,