DETAIL spoje: 505213 / 10

Základní informace:

Linka: 505213IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 213, Sídliště Lada-Bardějovská-Česká
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 54384 13 0 km Česká Lípa,,Česká CL 2001 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 12 1 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001 13:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52216 11 1 km Česká Lípa,,Chelčického CL 2001 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 10 1 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 13:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 9 1 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 8 1 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53324 7 2 km Česká Lípa,,Sídliště Sever CL 2001 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53327 6 3 km Česká Lípa,,Havířská CL 2001 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53328 5 3 km Česká Lípa,,Severní CL 2001 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53329 4 3 km Česká Lípa,,Jáchymovská CL 2001 13:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53333 3 4 km Česká Lípa,,Šluknovská CL 2001 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53332 2 4 km Česká Lípa,,K Rozvodně CL 2001 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52213 1 5 km Česká Lípa,,Sídliště Lada CL 2001 13:52 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 8.3.2019, 18.4.2019, od 1.7.2019 do 30.8.2019, od 29.10.2019 do 30.10.2019