DETAIL spoje: 505213 / 2

Základní informace:

Linka: 505213IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 213, Sídliště Lada-Bardějovská-Česká
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 54384 13 0 km Česká Lípa,,Česká CL 2001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 12 1 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52216 11 1 km Česká Lípa,,Chelčického CL 2001  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 10 1 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 9 1 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 8 1 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53324 7 2 km Česká Lípa,,Sídliště Sever CL 2001  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53327 6 3 km Česká Lípa,,Havířská CL 2001  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53328 5 3 km Česká Lípa,,Severní CL 2001  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53329 4 3 km Česká Lípa,,Jáchymovská CL 2001  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53333 3 4 km Česká Lípa,,Šluknovská CL 2001  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53332 2 4 km Česká Lípa,,K Rozvodně CL 2001  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52213 1 5 km Česká Lípa,,Sídliště Lada CL 2001  6:31 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,