DETAIL spoje: 505218 / 109

Základní informace:

Linka: 505218IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 218, Vítkov-Žižníkov-Sokolská-Hlavní nádraží-Obecní les
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53515 1 0 km Česká Lípa,Vítkov, CL 2001 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53516 2 1 km Česká Lípa,Dobranov,jih CL 2001 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53517 3 2 km Česká Lípa,,Dobranovský potok CL 2001 13:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53518 4 2 km Česká Lípa,Dobranov,střed CL 2001 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53519 5 2 km Česká Lípa,Dobranov, CL 2001 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54609 6 3 km Česká Lípa,Dobranov,západ CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52211 9 4 km Česká Lípa,Žizníkov, CL 2001 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53520 10 5 km Česká Lípa,,Žizníkovský rybník CL 2001 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53514 11 5 km Česká Lípa,,Nový Žizníkov CL 2001 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53340 12 6 km Česká Lípa,,Českých bratří CL 2001 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53339 13 6 km Česká Lípa,,Svárov CL 2001 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 14 7 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52216 15 7 km Česká Lípa,,Chelčického CL 2001 13:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 16 7 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 18 7 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001 13:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51461 19 8 km Česká Lípa,,Svatého Kříže CL 2001 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 21 9 km Česká Lípa,,Sokolská CL 2001 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 22 10 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 13:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 23 10 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 24 11 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 13:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53338 25 11 km Česká Lípa,,Kozákova CL 2001 13:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 26 12 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 27 12 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 28 13 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63502 29 14 km Česká Lípa,,Peklo CL 2001 13:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 30 15 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 13:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,