DETAIL spoje: 505218 / 112

Základní informace:

Linka: 505218IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 218, Vítkov-Žižníkov-Sokolská-Hlavní nádraží-Obecní les
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 45731 30 0 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63502 29 1 km Česká Lípa,,Peklo CL 2001 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 28 2 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 27 2 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 26 2 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53338 25 3 km Česká Lípa,,Kozákova CL 2001 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 24 3 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 23 3 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 22 4 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 21 5 km Česká Lípa,,Sokolská CL 2001 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51474 20 5 km Česká Lípa,,Erbenova CL 2001 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 18 5 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 16 6 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52216 15 6 km Česká Lípa,,Chelčického CL 2001 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 14 6 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53339 13 6 km Česká Lípa,,Svárov CL 2001 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53340 12 7 km Česká Lípa,,Českých bratří CL 2001 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53514 11 8 km Česká Lípa,,Nový Žizníkov CL 2001 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53520 10 8 km Česká Lípa,,Žizníkovský rybník CL 2001 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52211 9 9 km Česká Lípa,Žizníkov, CL 2001 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54609 6 10 km Česká Lípa,Dobranov,západ CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53519 5 11 km Česká Lípa,Dobranov, CL 2001 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53518 4 11 km Česká Lípa,Dobranov,střed CL 2001 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53517 3 11 km Česká Lípa,,Dobranovský potok CL 2001 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53516 2 12 km Česká Lípa,Dobranov,jih CL 2001 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53515 1 13 km Česká Lípa,Vítkov, CL 2001 14:47 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,